Zapraszamy na półfinały TMLA League of Legends!

Już dziś od 18:00 zaczynamy półfinały T-Mobile Ligi Akademickiej League of Legends!

 

Mecze będą transmitowane na naszym kanale ligowym: www.twitch.tv/ligaakademicka

 

Drabinki, drużyny – https://lol.ligaakademicka.pl/

 


Pierwszy półfinał

 

W pierwszym półfinale zobaczymy Górników z Politechniki Śląskiej oraz broniących tytułu mistrzowskiego – Inżynierów z Politechniki Wrocławskiej. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00.

 

Górnicy gładko przeszli fazę grupową wychodząc z pierwszego miejsca z kompletem punktów i utratą tylko jednej mapy. W ćwierćfinałach pokonali reprezentację Politechniki Warszawskiej – Golemy – 2:0.

 

Teraz trafiają na bardzo trudnego przeciwnika, mistrzów sezonu pierwszego Ligi Akademickiej – Inżynierów. Ci są bardzo zmotywowani do wygranej, ponieważ wielki finał rozgrywamy na żywo właśnie na kampusie Politechniki Wrocławskiej.

 

Adam Howaniec wraz z ekipą z pewnością zrobią wszystko żeby bronić tytułu przed własną publicznością. Fazę grupową zakończyli na pierwszym miejscu z bilansem 6-1. W ¼ pokonali Informatyków z Politechniki Białostockiej. Czy ulegną Górnikom? Przekonamy się dziś po 18:00!

 


Drugi półfinał

 

Drugi półfinał to mecz Tyranozaurów z Wojskowej Akademii Technicznej i Lwów z Politechniki Gdańskiej.

 

Tyranozaury jako jedyna drużyna zachowała czyste konto i nie oddała nawet jednej mapy swoim przeciwnikom. Czy Lwom uda się zmienić taki stan rzeczy?

 

Gdańszczanie wyszli z drugiego miejsca grupy C, ustępując jedynie Inżynierom. Teraz chcą się odegrać i planują wielki finał właśnie przeciwko reprezentacji PWR.

 


Wielkie finały na PWR

Mecze skomentuje znany duet Mariusz „Manieq” Dziarmaga oraz Paweł „Cruiser” Klimesz. Gościem specjalnym w roli trzeciego komentatora będzie Wojtek „Tabasko” Kruza, a całą imprezę poprowadzi Filip „Testree” Mątowski.

 

 


Strefa Kibica

 

28.04 od 16:30 zapraszamy wszystkich fanów League of Legends na kampus PWR do uczestnictwa w tym wydarzeniu i kibicowania najlepszym drużynom akademickim w Polsce.

 

Przygotowaliśmy specjalną strefę kibica, która pomieści do 300 osób, a jeśli pogoda nam dopisze, to będzie można kibicować na otwartym tarasie, co umożliwi nam zaproszenie kolejnych 150 osób.

 

Po strefie kibica będą przechadzać się cosplayerzy w strojach z League of Legends i nie tylko! Dodatkowo, zaprosiliśmy reprezentacje PWR, które uczestniczyły w lidzie Overwatch – Byki i Wombaty. Strefa kibica mieści się w budynku SKS – Strefa Kultury Studenckiej na kampusie uczelni.

 

 

 


Stanowiska dla graczy

 

Najlepsze drużyny akademickie w Polsce zagrają na laptopach Asus Republic of Gamers z kartami graficznymi Nvidia GeForce GTX z serii 10. Natomiast o komfort podczas finałów zadbają fotele X-Fighter od Diablo Chairs.