Zapraszamy na ostatnią rundę fazy grupowej TMLA LOL!

Już dziś rozpoczynamy ostatnią kolejkę grupową w T-Mobile Liga Akademicka League of Legends!

 

Wszystkie informacje na temat zespołów, tabel grupowych oraz rankingów znajdziecie tutaj: https://lol.ligaakademicka.pl/

 


Czwartek, 12.04.

 

 

Od 18:00 zaczniemy meczem Morsy [UG] vs Kwantowy Potencjał [PRz]. Obie drużyny zajmują dolną cześć tabeli i nie mają już szansy na awans do play-off. Jednak to spotkanie pozwoli na zdobycie honorowego punktu dla siebie i swojej uczelni, zatem możemy oczekiwać zaciętego pojedynku.

 

Meczem wieczoru będzie z pewnością spotkanie pomiędzy Golemami [PW] i Finansistami [UEWr]. Oba teamy walczą o awans do play-off z drugiego miejsca i mają dokładnie taką samą sytuację punktową. Zwycięzca wyjdzie z grupy B wraz z Tyranozaurami.

 

Na spotkania zapraszamy już od 18:00 na nasz kanał ligowy www.twitch.tv/ligaakademicka

 


Piątek, 13.04.

 

 

W pierwszym spotkaniu wieczoru zobaczymy Lwy [PG] vs Żniwiarze [UR]. Lwy są w bardzo komfortowej sytuacji, ponieważ bez względu na wynik wyjdą z drugiego miejsca w grupie C za sprawą lepszego bilansu map.

 

Dla Żniwiarzy to mecz o honor, nie mają szans na awans, ale z pewnością będą chcieli wyrwać choć jeden punkt w drugim sezonie TMLA.

 

Kolejnym meczem będzie pojedynek wicemistrzów sezonu 1 – Smoków [PK] z Informatykami [PB]. Niestety, dla Smoków ten sezon jest katastrofą i po dwóch porażkach mogą jedynie liczyć na punkt honorowy.

 

Informatycy, podobnie jak Lwy mają zapewniony już awans, nawet jeśli przegrają 2:0. Wszystko za sprawą słabego bilansu map Koziołków, którzy przy tej samej liczbie punktów mają saldo -2.

 

Ekipa z Białegostoku, nawet jeśli przegra do zera, zakończy fazę grupową z bilansem -1, co otworzy im drzwi do play-off z drugiego miejsca w grupie D.

 

Na spotkania zapraszamy już od 18:00 na nasz kanał ligowy www.twitch.tv/ligaakademicka