Zapraszamy na ostatnią kolejkę rundy grupowej TMLA Overwatch!

To już ostatnia runda grupowa T-Mobile Ligi Akademickiej Overwatch! Przed nami zdecydowanie jedna z najciekawszych kolejek, ponieważ będziemy świadkami pojedynków toczonych przez liderów poszczególnych grup, o awans z pierwszego miejsca!

 

*Tabele, drużyny, rankingi – https://ow.ligaakademicka.pl/

 


Wtorek, 10.04

 

 

Uwaga! Ze względu na aktualizację wprowadzaną przez Blizzard, mogą się pojawić kłopoty przy transmisji drugiego spotkania, dlatego przekładamy je na 21:00.

 

Pierwszy pojedynek rozpocznie się zgodnie z planem o 18:30.

 

O 18:30 Zaczynamy meczem Ninja [PJATK] vs Jagiellonowie [UJ]. Dla reprezentacji z Krakowa, ten mecz jest przepustką do awansu z pierwszego miejsca i z pewnością team będzie chciał zakończyć fazę grupową z kompletem punktów.

 

Ninja [PJATK] muszą wygrać to spotkanie, jeśli nie chcą stracić szansy na awans z drugiego miejsca w grupie. Jeśli przegrają, to bilet na play-off przepadnie na korzyść Rekinów [AM].

 

W drugim spotkaniu Konstruktorzy [PW] podejmą Smoki [PK]. To jest pierwszy mecz na szczycie o tytuł dominantora w grupie A. Oba teamy mają dokładnie taki sam bilans w mapach i po dwa punkty za wygrane pojedynki. Zatem, kto sięgnie po laur pierwszeństwa? Dowiemy się już dziś po 21:00.

 

Mecze będą transmitowane na www.twitch.tv/ligaakademicka

 


Środa, 11.04

 

W środowy wieczór czekają nas olbrzymie emocje, ponieważ będziemy świadkami dwóch pojedynków, w których drużyny będą walczyć o tytuł lidera w swoich grupach.

 

Warto zaznaczyć, że AGHresorzy [AGH], Herosi [UAM] i Wikingowie [ZUT] tworzą triumwirat TMLA OW, w ramach którego zajmują ex aequo pierwsze miejsce globalnego rankingu ligi z dwoma zwycięstwami i bez utraty choćby jednej mapy! To najlepsza rekomendacja, aby zasiąść przed ekranem i emocjonować się pojedynkiem na www.twitch.tv/ligaakademicka

 

Zaczniemy od 18:00 meczem Wikingowie [ZUT] vs Byki [PWR]. Ekipa ze Szczecina ma idealny bilans map i komplet punktów, co oznacza, że cel może być tylko jeden. Zwycięstwo.

 

Byki [PWR], po utracie szans na awans przez bratnią drużynę – Wombaty [PWR], są ostatnią nadzieją Wrocławia na tytuł mistrza TMLA OW. Awans do play-off jest już faktem, ale Byki z pewnością będą chciały udowodnić, kto rozdaje karty w grupie C i wyjść z pierwszej pozycji do play-off.

 

W drugim meczu zobaczymy liderów grupy D. AGHresorzy [AGH] wraz z Herosami [UAM] mają po dwa zwycięstwa na koncie oraz idealny bilans map 8-0. To może być jeden z najciekawszych meczów w fazie grupowej TMLA OW! Panowie mają sobie do wyjaśnienia kilka ważki kwestii!