Sprzęt dla graczy

OMEN by HP 15

Najlepsi nigdy nie przestają trenować.

Eksploruj nowe miejsca, podejmuj rozgrywki i prezentuj swe umiejętności. Gdy masz laptop OMEN by HP , możesz grać wszędzie na najwyższym poziomie – bez kompromisów w kwestii wydajności. Nie ustawaj w ruchu i doskonaleniu umiejętności na zwartym, przenośnym sprzęcie skonstruowanym po to, by zapewnić grafikę o niezwykłej głębi i jakości godnej komputerów stacjonarnych oraz łatwość modernizacji.

Monitor OMEN HP 25

Bądź szybki jak błyskawica.

Zdobądź czołowe miejsce w klasyfikacji liderów i zdominuj dynamiczne walki, korzystając z wyświetlacza zapewniającego rewolucyjną przejrzystość obrazu. Poczuj prędkość, jaką zapewnia częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz oraz technologia AMD FreeSync™ – odpowiedzialna za płynny i wyraźny obraz. Teraz możesz rozkoszować się każdym zwycięstwem bez utraty żadnych szczegółów.

Klawiatura OMEN by HP SEQUENCER

Przełącz się w tryb optyczny. Uderz pierwszy.

Manewruj z szybkością światła i zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki wiodącej w branży technologii przełącznika optomechanicznego. Stworzona dla graczy, z myślą o możliwości dostosowywania i trwałości.

Zestaw słuchawkowy OMEN by HP MINDFRAME

Zachowaj zimną krew pod presją.

Zestaw słuchawkowy OMEN, zaprojektowany przede wszystkim z myślą o komforcie, jest pierwszym na świecie zestawem słuchawkowym wyposażonym w technologię aktywnego chłodzenia. Dłużej zachowasz zimną krew, wygodę i koncentrację – nawet gdy temperatura rywalizacji wzrośnie.