AGHresorzy pierwszymi Mistrzami TMLA OW!

I już po wszystkim! Wielkie finały za nami, a my możemy z dumą ogłosić zwycięzców pierwszego sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej!

 


Trzecie miejsce!

 

Zacznijmy od pojedynku o trzecie miejsce, w którym mieliśmy okazję oglądać Herosów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Smoki z Politechniki Krakowskiej.

 

Jak się okazało Herosi zapolowali na Smoki i zrobili to skutecznie oddając tylko jedną mapę, co ostatecznie pozwoliło im zająć trzecie miejsce w ramach TMLA OW.

 

Skład Herosów [UAM]: Szymon Żebiałowicz – kapitan, Piotr Andruszak, Mateusz Hemmerling, Konrad Klimczak, Jakub Lewandowski, Marek Purzycki, Marcel Grześ.

 

Skład Smoków [PK]: Piotr Gładysz – kapitan, Mikołaj Matuszny, Mateusz Adamusiński, Janusz Pajor, Paweł Piwowarczyk, Kacper Szołdra, Michał Rosicki, Michał Sobczyk.

 

 


Wielki finał!

 

W meczu finałowym oglądaliśmy pojedynek AGHresorów z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Konstruktorów z Politechniki Warszawskiej.

 

To było spotkanie, na które czekała cała społeczność ligowa związana z Ovewrwatch. Konstruktorzy wyszli z półfinałów bardzo poobijani, ponieważ wygrali po zaciętym meczu 3:2 z Herosami [UAM].

 

Natomiast AGHresorzy nie dali szans Smokom [PK] i zwyciężyli ich w ½ 3:1. Warto zaznaczyć, że to była pierwsza stracona mapa ekipy z Krakowa w całej lidze akademickiej!

 

Ta rysa stała się szansą dla Konstruktorów, którzy musieli znaleźć słabe strony w niepokonanym dotychczas przeciwniku. Jednak to się ostatecznie nie udało, a ekipa AGHresorów pewnie zdobyła tytuł mistrzowski, wygrywając 4:0.

 

Skład AGHresorów [AGH]: Filip Szostek – kapitan, Karol Piwnicki, Katarzyna Paciorek, Aleksander Kuźma, Mateusz Szymański, Marcin Boślak, Krzysztof Kosecki

 

Skład Konstruktorów [PW]: Paweł Białczak – kapitan, Piotr Wald, Aleksander Rurarz, Krzysztof Starecki, Piotr Pikuła, Marcin Piskorz, Patryk Plona.