Udana szarża Ułanów

Ostatni mecz w piątek kolejce zapowiadał się na wyrównane spotkanie i choć w pierwszym meczu pomiędzy Ułanami a Kwantowym Potencjałem brakowało zdecydowanego działania i obie drużyny grały bardzo zachowawczo, to ostatecznie Ułani zgarnęli punkty.

Co mogło być pewnym zaskoczeniem, ponieważ to Kwantowy Potencjał w ostatnim swoim spotkaniu przeciwko Wilkom z UW pokazał, że trzeba się z nimi liczyć. I jeśli ktoś miałby obstawiać wynik spotkania, to właśnie ekipa z Politechniki Rzeszowskiej jawiła się jako faworyt.

Ku zaskoczeniu widzów, Ułani po trudnym pierwszym meczu (ponad 40 minut), dostali wiatru w żagle i w ramach drugiego spotkania nie dali przeciwnikom żadnych szans. Udowadniając, że nie są zwycięzcami z przypadku. Domknęli spotkanie na 25:9 i zapewnili sobie zwycięstwo.


Awans do play-off w grupie D

I to jest niezwykle ciekawa sytuacja, ponieważ kwestia drugiego miejsca wcale nie jest taka oczywista. Z pierwszego, bez względu na wynik ostatniego meczu w grupie, wyjdą Inżynierzy z PWR z bilansem 3-0 lub 2-1. To jest już pewne. Jeśli przegrają z Wilkami, to ci wejdą do play-off i co więcej, jeśli to będzie wynik 2:0, to odbiorą Wrocławianom pierwsze miejsce w tabeli.

Co więcej, jeśli Wilki wygrają choć jedną mapę przeciwko Inżynierom, to również przejdą do play-off, ponieważ będą mieli bilans rund 3-4, a Kwantowy Potencjał i Ułani 2-4.

Natomiast ciekawie robi się w przypadku porażki Wilków 0:2, ponieważ będziemy mieli aż trzy drużyny, które trzeba będzie weryfikować za pomocą bilansu zabójstw i zgonów w fazie grupowej!

  • I poziom weryfikacji – Wilki, Kwantowy i Ułani 1x zwycięstwo 2x przegrana.
  • II poziom weryfikacji – bilans meczowy, wszystkie drużyny z wynikiem 2-4.
  • III poziom weryfikacji – wynik meczu w fazie grupowej, a to jest dopiero ciekawostka, ponieważ: Ułani > Kwantowy Potencjał > Wilki > Ułani.
  • IV poziom weryfikacji – bilans zgonów i zabójstw w lidze!

 

Grupa D!


O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!