Politechnika Krakowska vs Wyższa Szkoła Prawa z Wrocławia

Mecz 1

Spotkanie pomiędzy Smokami i Kryminologami zapowiadało się na bardzo wyrównaną potyczkę. Zwłaszcza po bardzo dobrym starcie A4P Iridium, grającego ZACiem. Co pozwoliło mu zdobyć pierwszą krew dla swojego teamu.

Jednak z każdą minutą, to Smoki umacniały się na Summoner’s Rift przejmując kontrolę nad przebiegiem meczu. Ostatecznie domknęły wynik na poziomie 19:5 i zaliczyli pierwsze zwycięstwo na swoim koncie.

Mecz 2

Drugi mecz również był spektaklem jednego teamu i to ponownie Smoki z Politechniki Krakowskiej nie dały nawet cienia szansy swoim przeciwnikom, pokonując ich 24 do 5 i kończąc spotkanie z przewagą ponad 20 tys. w złocie.

Kryminolodzy będą musieli mocno przeanalizować ten mecz, aby wyciągnąć wnioski i lepiej się przygotować do nadchodzących spotkań.

Statystyki spotkania.

NA SKRÓTY:


O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!