Podsumowanie spotkania

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 13:29 dla Smoków i blisko 20 tys. przewagą w złocie. W tym spotkaniu Bachusiki z UZ nie potrafiły się przeciwstawić sile ekipy z Politechniki Krakowskiej. W drugim meczu drużyna z Zielonej Góry postawiła wszystko na jedną kartę i to się opłaciło.

Nawiązali walkę i były momenty, w których obejmowali prowadzenie i kontrolowali grę. I gdy wydawało się, że Bachusiki doprowadzą do remisu i będzie potrzebny trzeci mecz, to coś pękło.

Gwoździem do trumny okazał się team fight, gdzie Bachusikom uciekł midlaner Smoków – Marek aka Viper, który nie miał prawa tego zrobić. Następnie, Just Take Notes z UZ grający Miss Fortune  nie miał szansy wykorzystać w 100% swojego ulti, a jego zespół skoncentrował się na Ornnie, tym samym umożliwiając krakowskiej Caitlyn swobodny ostrzał wybranych celów.

W ten sposób Smoki wróciły do gry, przejęły kontrolę i nie oddały jej do samego końca, kończąc całe spotkanie 2:0 i zabezpieczając drugie zwycięstwo w Lidze Akademickiej.

Statystyki meczu!


Coraz bardziej klarowana sytuacja w grupie B

Po ostatnim spotkaniu pomiędzy Bachusikami z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Smokami z Politechniki Krakowskiej, sytuacja w grupie B zaczyna się klarować. Smoki z dwoma zwycięstwami mają już pewność, że wyjdą z grupy. Pozostaje pytanie, na którym miejscu?

Bachusiki po kolejnej porażce mają bilans 0-2, co stawia ich w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ szanse na awans są minimalne i nie zależą już tylko od ich kolejnego spotkania. Nawet jeśli skończyłoby się zwycięstwem, to inne teamy musiałby również zakończyć na bilansie 1-2 i wówczas liczba wygranych rund miałaby znaczenie.

To jednak bardzo nieprawdopodobna sytuacja, ponieważ Tyranozaury z WAT mają jedno zwycięstwo na koncie i dwa spotkania przed sobą, w tym z obecnymi faworytami tabeli – Smokami. Wygląda na to, że walka o pierwsze miejsce w tabeli rozstrzygnie się pomiędzy tymi dwoma drużynami.

Zobacz jak wygląda tabela grupy B!


NA SKRÓTY:


O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!