W grupie C wszystko jeszcze może się zdarzyć!

Piątek zaczynamy o 18:00, od interesującego starcia pomiędzy AGHentami z Krakowa i Koziołkami z Poznania. To będzie zacięty pojedynek, ponieważ ekipa z UAM ma szanse na awans, ale musi pokonać AGHentów 2:0, w każdym innym przypadku nie wyjdzie z grupy.

Taki scenariusz jest nie do przyjęcia przez Kraków, który chce wyjść z grupy z pierwszego miejsca i bez żadnej porażki.

Na dziś, z grupy C wychodzą Lwy z Politechniki Gdańskiej. Pozostaje pytanie, z którego miejsca? O tym, dowiemy się już dziś!

Zaczynamy od 18:00 na naszym kanale na Twitch! 


Grupa D, walka do samego końca!

Ostatnie spotkanie w grupie D będzie należeć do Inżynierów z PWR i Wilków z UW. I jak Inżynierowie mogą na spokojnie podchodzić do tego meczu, ponieważ mają już gwarancje awansu, tak Wilki grają o wszystko.

Dla ekipy z Warszawy wystarczy „urwanie” jednej mapy w spotkaniu, aby dzięki bilansowi zwycięskich rund do przegranych, awansować do play-off.

Porażka do zera, oznacza bardzo głęboki proces weryfikacji, który będzie się opierał na bilansie zgonów i zabójstw lub oddanych i zniszczonych wież.


O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!