Wielkie Derby Śląska dla Krasnoludów z UEKat!

To było spotkanie! Ponownie kibice Górników z Politechniki Śląskiej pokazali, że są najlepszą ekipą fanów w Lidze Akademickiej, ale niestety to nie wystarczyło, żeby ich drużyna wygrała z Krasnoludami i zagwarantowała sobie awans do play-off.


Mecz 1

Pierwsze spotkanie całkowicie grane było pod dyktando ekipy z Katowic i zakończyło się już w 22 minucie, 19:3. Górnicy byli zagubieni i nie potrafili przeciwstawić się grającym jak z nut przeciwnikom.

Dwa dominujące picki w obecnej mecie – Xin Zhao i Tristana, siały pogrom w szeregach Politechniki Śląskiej, co idealnie obrazują statystyki obu zawodników – Major Kirkor – 5/0/11 i Sir Ezreal – 6/0/7.

To było zdecydowanie jednostronne widowisko. Statystyki meczu.


Mecz 2

Wydawało się, że Górnicy potrzebowali kubła zimniej wody na głowę w pierwszym meczu, żeby się otrząsnąć. I faktycznie początek drugiego spotkania był zdecydowanie bardziej wyrównany. Niestety, to nie wystarczyło żeby doszło do wyrównania. Ekipa Mateusza Starosty systemowo przejmowała poszczególne objectivy na mapie i spychała oponentów do defensywy.

Ostatecznie mecz zakończył się 20:6 dla Krasnoludów z przewagą w złocie na poziomie 15 tys. To przypieczętowało los obu drużyn. Krasnoludy kończą fazę grupową z bilansem 2-1 i awansują do play-off.

Statystyki meczu.


Jasna sytuacja w grupie A

I wszystko jasne. Po Wielkich Derbach Śląska znamy już drugi team, który wyjdzie z grupy A wraz z reprezentacją Politechniki Łódzkiej – Tytanami. Krasnoludy z bilansem 2-1 i Tytani z bilansem 2-0 i ostatnim meczem, w którym spotkają się z Medykami z WUM, to pewne awansu drużyny.

Nawet porażka Tytanów nie zmieni tej sytuacji. Medycy będą walczyć już tylko o honorowy punkt, a Górnicy zakończyli fazę grupową z wynikiem 1-2.


O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!