Wielkie Derby Śląska!

Już w najbliższy czwartek, od godziny 18:00, startujemy z piątą kolejką Ligi Akademickiej, którą otworzą Wielkie Derby Śląska!

Górnicy z Politechniki Śląskiej staną przeciwko Krasnoludom z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach!

To będzie bardzo emocjonujące spotkanie, ponieważ obie drużyny mają dokładnie taki sam bilans zwycięstw do porażek, 1-1 i taki sam bilans wygranych i przegranych meczów 2-2.

Zatem zwycięzca tego spotkania może liczyć na awans do fazy play-off z drugiego miejsca w grupie. Warunkiem tego scenariusza jest wygrana Tytanów z Politechniki Łódzkiej z Medykami z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Sprawdź sytuację w grupie!


Walka o honorowy punkt

Drugim meczem wieczoru będzie spotkanie Bachusików z Uniwersytetu Zielonogórskiego z Kryminologami z Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu.

Obie drużyny nie mają już szans na awans do play-off, ale z pewnością będą zajadle walczyć o honorowe zwycięstwo w Lidze Akademickiej, ponieważ ich obecny bilans wynosi 0-2 i ex aequo zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Sprawdź sytuację w grupie!

Oba mecze zobaczycie na naszym kanale www.twitch.tv/ligaakademickaO SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!