Walka o pierwsze miejsce w grupie B już dziś od 18:30!

W związku z walkoverem w grupie A, dziś wyjątkowo gramy tylko jedno spotkanie od godziny 18:30. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Jednak warto zostać z nami, ponieważ szykuje nam się bardzo wyrównany pojedynek, który ostatecznie rozstrzygnie, kto rządzi w grupie B!

Zarówno Tyranozaury z Wojskowej Akademii Technicznej, jak i Smoki z Politechniki Krakowskiej mają tą samą liczbę punktów. Każda z drużyn odnotowała dwa zwycięstwa i dzisiejsze spotkanie zadecyduje, która z nich wyjdzie z pierwszego miejsca i z kompletem zwycięstw.

Pamiętajmy, że w fazie pucharowej, pierwsze miejsce z grupy B walczy z drugim miejscem z grupy A, czyli już wiemy, że z Krasnoludami z UEKat, które teoretycznie są łatwiejszym przeciwnikiem, niż Tytani z Politechniki Łódzkiej, którzy awansowali z pierwszego miejsca.


O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!