Startuje trzecia kolejka Ligi Akademickiej!

Już dziś od 18:00 startuje trzecia kolejka zmagań w Lidze Akademickiej. Przypominamy, że studenci konkurują o nagrody od AORUS, których łączna wartość wynosi ponad 10 tys. zł!


Pierwszy dzień, trzeciej kolejki (czwartek)

Dla Medyków, Bachusików i Krasnoludów będą to bardzo ważne mecze, ponieważ te drużyny już mają na swoich kontach po jednej porażce, a w ramach fazy grupowej rozgrywamy jedynie trzy mecze.

Porażka w dzisiejszych spotkaniach niemal do zera minimalizuje szansne na awans. Dlatego szykują nam się bardzo ciekawe spotkania, zwłaszcza pomiędzy Krasnoludami a Medykami. Przyjrzyjmy się sytuacji w grupie A.

W grupie B, Smoki z PK mogą spokojnie podejść do meczu z Bachusikami z UZ, ponieważ mają jedno zwycięstwo na koncie i wraz z Tyranozaurami z WAT prowadzą w tej grupie. Niemniej jednak, drugie zwycięstwo może dać im gwarancje awansu do fazy play-off.

Mecze można oglądać na www.Twitch.tv/ligaakademicka od godziny 18:00. Zapraszamy do kibicowania i wspierania swoich drużyn!

Polub fanpage drużyn!

NA SKRÓTY:


O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!