Mecz o honorowy punkt

W 5 kolejce, w ramach grupy B, spotkały się dwa teamy z dolnej części tabeli. Bachusiki z UZ i Kryminolodzy z WSP. Dla obu drużyn był to mecz o honorowy punkt, ponieważ ani Bachusiki, ani Kryminolodzy nie mogli liczyć na awans do fazy play-off.

Tak jak się spodziewaliśmy, mecz był zacięty, a obie drużyny walczyły o zwycięstwo. Zwłaszcza, że obie reprezentacje grają na podobnym poziomie, stąd potrzebowaliśmy aż trzech spotkań, aby ostatecznie wyłonić zwycięzcę.

Laur zwycięstwa trafił w ręce Bachusików, które dzięki temu mogły zaliczyć pierwsze zwycięstwo w Lidze Akademickiej.

Statystyki z meczu!


Sytuacja w grupie B

Jak wspominałem wcześniej, ostatni mecz pomiędzy Bachusikami a Kryminologami nie miał wpływu na awans z grupy, ponieważ oba zespoły miały bilans 0-2, a górna część tabeli okupowana jest przez Tyranozaury z WAT i Smoki z PK z bilansem 2-0. Obie drużyny spotkają się w ostatnim meczu grupy B już w przyszłym tygodniu.

To spotkanie zadecyduje o tym, która z reprezentacji wyjdzie z miejsca pierwszego, a to jest o tyle ważne, ponieważ w ramach ćwierćfinałów, zwycięzcy grupy B zagrają z drugim miejscem grupy A, czyli najprawdopodobniej z Krasnoludami z UEkat.

Grupa B!


O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!