Gość specjalny

Witajcie, dziś z przyjemnością chcę poinformować, że podczas pierwszego spotkania Ligi Akademickiej będziemy mieli gościa specjalnego – Wojtka „Tabasko” Kruzę, który wcieli się w rolę drugiego komentatora, a dodatkowo będzie udzielał odpowiedzi na wasze pytania!

Dlatego już teraz zapraszam do kibicowania i rozmowy z naszym gościem!


Drugi dzień piątek kolejki – walka o awans wciąż trwa!

Lwy Politechnika Gdańska vs Golemy Politechnika Warszawska

Dzień rozpoczyna się o 18:00, spotkaniem grupy C, w którym Lwy z Politechniki Gdańskiej zmierzą się z Golemami z Politechniki Warszawskiej!

Lwy chcąc wyjść z grupy muszą pokonać Golemy, wówczas mają gwarancje awansu, ponieważ nawet potencjalne zwycięstwo Koziołków nad AGHentami, nie pozwoli im na awans ze względu na bilans wygranych i przegranych meczów.

Co ciekawe, mamy tutaj również matematyczną możliwość, żeby Golemy weszły do play-off, ale żeby tak się stało, musiałby pokonać Lwy 2:0, a Koziołki musiałby przegrać z AGHentami. To spowodowałoby, że trzy teamy miałby tyle samo punktów i na poziomie bilansu wygranych i przegranych meczów, Golemy weszłyby z bilansem 4-4.

Kwantowy Potencjał Politechnika Rzeszowska vs Ułani Uniwersytet Łódzki

Drugim spotkaniem wieczoru będzie pojedynek Kwantowego Potencjału z Politechniki Rzeszowskiej i Ułanów z Uniwersytetu Łódzkiego.

Grupa D ma najbardziej skomplikowaną sytuację i gdyby Ułani wygrali swój mecz 2:0, a Wilki z UW przegrały mecz z Inżynierami 0:2, to wyłonienie drugiego miejsca w grupie musiałoby sięgnąć 4 lub 5 szczebla weryfikacji!

Przy tej samej liczbie punktów, bilansie meczów i historycznych wynikach: Kwantowy Potencjał > Wilki > Ułani > Kwantowy Potencjał, musielibyśmy weryfikować bilans zabójstw i zgonów lub bilans zniszczonych i oddanych wież.

Dlatego, Kwantowy Potencjał zrobi wszystko, aby wygrać, a wiemy już, że po ostatnim zwycięstwie nad Wilkami z UW, ich ambicje z pewnością sięgają dalej, niż faza grupowa.

Oba mecze zobaczycie na naszym kanale www.twitch.tv/ligaakademicka już od 18:00!O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!