Druga kolejka Ligi Akademickiej

Dziś rozpoczęliśmy drugą kolejkę Ligi Akademickiej. Dzisiejszy wieczór otwierało spotkanie pomiędzy Górnikami z Politechniki Śląskiej a Medykami z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Mecz 1

Pierwsza krew została zaliczona na konto Górników już pod koniec 3 minuty i to był początek jednostronnego widowiska, w którym ekipa Medyków nie potrafiła odpowiedzieć drużynie z Politechniki Śląskiej. Wystarczy dodać, że pierwsze zabójstwo reprezentacja Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zdobyli dopiero po 18 minucie.

Ostatecznie pierwszy pojedynek zakończył się całkowitą dominacją 19:3 i ponad 17 tys. złota przewagi dla Górników.


Mecz 2

Początek drugiego spotkania był jeszcze bardziej dynamiczny, ponieważ Górnicy zdobyli pierwszą krew już w 36 sekundzie i choć wydawało się, że Medycy postawili wszystko na jedną kartę i w niektórych momentach starali się nawiązać walkę, to ostatecznie przewaga oponentów była miażdżąca.

Ukoronowaniem tego był pierwszy Pentakill w Lidze Akademickiej, którego zdobył Stix grając Ezrealem i domykając wynik na 27:6.

Statystyki spotkania.

NA SKRÓTY:


O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!