Półfinały już za kilka godzin!

Jak wiecie, już dziś od 18:00 zaczynamy pierwszy półfinał dzisiejszego wieczoru, w którym zobaczymy Smoki z PK vs AGHenci z AGH, a następnie Tyranozaury WAT vs Inżynierzy PWR! Jesteście ciekawi jaka atmosfera panuje w zespołach oraz co przedstawiciele teamów sądzą o swoich przeciwnikach?


Smoki vs AGHenci

Marek Święchowicz – kapitan Smoków z Politechniki Krakowskiej

W dzisiejszym meczu emocje będą nieporównywalne z żadnym innym rozegranym przez nas spotkaniem. Nie tylko dlatego, że jest to półfinał, a zwycięzca ma gwarantowane nagrody, ale przede wszystkim są to derby Krakowa i odwieczna rywalizacja PK z AGH!

Nie mamy planu minimum, liczy sie tylko wygrana i choć zdajemy sobie sprawę, że AGH może być faworytem, to zrobimy wszystko aby nie było tego widać podczas meczu.

Mam nadzieję, że o zwycięstwie zadecyduje pojedynek na środkowej alei. Mr.mgr nie powinien używać takiego nicku, jeśli nie jest nawet licencjatem.

 

Paweł Moszkowicz – manager AGHentów z Akademii Górniczo-Hutniczej

Ten mecz jest dla nas bardzo ważny, głównie ze względu na to, że zarówno my jak i Smoki reprezentujemy krakowskie uczelnie. Poprzez wygraną mamy zamiar pokazać, że nie tylko jesteśmy najlepsi w Krakowie, ale także mamy ambicje zawalczyć o mistrzostwo Polski. Z chłopakami mamy przyjacielskie kontakty, ale wiadomo, że zwycięzca jest tylko jeden.

Naszym planem minimum jest znalezienie się na podium. Od samego początku postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę, ponieważ albo się ma ambicje, aby być najlepszym, albo zostaje się na zawsze średniakiem.

Nie chcemy zdradzać naszych wszystkich atutów, ale wydaje mi się, że jesteśmy dobrze przygotowani. Ponadto wiemy, że za nami stoi wielu kibiców z AGH! Ich wsparcie na pewno nam pomoże.


Tyranozaury vs Inżynierzy

Daniel Pękacki – kapitan Tyranozaurów z Wojskowej Akademii Technicznej

Dziś rozegramy najtrudniejszy mecz w Lidze Akademickiej. Nasi przeciwnicy są doświadczeni i prezentują wysokie umiejętności indywidualne. Mimo to, naszym celem jest tytuł mistrzowski!

Kontrola i popełnienie mniejszej ilości błędów będzie kluczem do zwycięstwa.

 

 

Adam Howaniec – kapitan Inżynierów z Politechniki Wrocławskiej

To jest mecz o dużą stawkę. Niewiele wiemy o naszych przeciwnikach, poza tym, że mają trenera i dość agresywny styl gry. Chcemy wygrać ten półfinał i całą Ligę, a naszymi atutami jest to, co zawsze: dynamiczna gra na mapie połączona z pokazem umiejętności indywidualnych!

 

 


Drabinka

ĆWIERĆFINAŁY PÓŁFINAŁY FINAŁ
Tytani [PŁ]  
14 grudnia 2017
0-2
Smoki [PK]
4 stycznia 2018
2-0
Smoki [PK]
 Smoki [PK]
AGHenci [AGH]
5 stycznia 2018
0-2
15 grudnia 2017
2-0
AGHenci [AGH]
 
Wilki [UW]
 
Tyranozaury [WAT]
14 grudnia 2017
2-0
Tyranozaury [WAT]
4 stycznia 2018
1-2
Krasnoludy [UEKat]
 Inżynierzy [PWR]
Inżynierzy [PWR] 
15 grudnia 2017
2-0
Inżynierzy [PWR]
 
Lwy [PG]
ĆWIERĆFINAŁY PÓŁFINAŁY FINAŁ PÓŁFINAŁY ĆWIERĆFINAŁY
Tytani [PŁ]   Tyranozaury [WAT]
14 grudnia 2017
0-2
14 grudnia 2017
2-0
Smoki [PK]Tyranozaury [WAT]
4 stycznia 2018
2-0
4 stycznia 2018
1-2
Smoki [PK]Smoki [PK]Krasnoludy [UEKat]
 
5 stycznia 2018
0-2
 
AGHenci [AGH]Inżynierzy [PWR]Inżynierzy [PWR]
15 grudnia 2017
2-0
 
15 grudnia 2017
2-0
AGHenci [AGH]Inżynierzy [PWR]
  
Wilki [UW]Lwy [PG]

O SPONSORZE

AORUS – to prestiżowa marka produktów dla graczy, stworzona przez firmę GIGABYTE.Wyróżnia ją najwyższa jakość wykonania oraz nieprzeciętne wysoka wydajność. W linię produktów AORUS wchodzą: karty graficzne, płyty główne, komputery przenośne dla graczy i peryferia. Znajdź nas na Facebooku!